Vaše výhody

     Ke každému obchodnímu případu přístupujeme individuálně s cílem poskytnout dodavateli plný servis. Od vypracování návrhu řešení konkrétní situace včetně cenové nabídky (zdarma), po odvoz zboží vlastní dopravou a platbu. Naše nabídka odkupu zásob je zpravidla komplexní a pokrývá celý problematický sortiment.

     Díky rychlosti, s níž řešíme Vaše problémy, přinášíme značné časové úspory vedení firem (managementu), které často dlouze hledá způsob, jak s nadbytečnými zásobami naložit.

     Při současných vysokých plánech většiny výrobců dokážeme prokazatelně zajistit i dodatečný objem prodeje a navýšení obratu. To nám umožňuje právě náš exkluzivní distribuční systém, který je odlišný od standardních distribučních strategií pokrytí většiny producentů na trhu.

     Ochrana značek je samostatnou kapitolou v naší práci. Této oblasti věnujeme velkou pozornost s ohledem na její význam pro naše dodavatele. Cítíme se být spoluzodpovědni za rychlé a diskrétní řešení jakéhokoliv problému a za exekuci přesně podle sjednaných pravidel. Naše distribuce probíhá výhradně mimo běžnou MO síť.

     V části trhu, v níž se pohybujeme, je platba ze své podstaty často problém. SYPEX však platí svým dodavatelům obvykle předem nebo při převzetí zboží.

     Naše vlastní dostatečné skladovací kapacity (přes 2 000 paletových míst) na jižním okraji Prahy jsou zárukou, že i celokamionové odběry budou moci být realizovány v nejkratším možném termínu.

     Využitím našich služeb získáváte rychlé, spolehlivé a hlavně definitivní řešení. Přebíráme za Vás veškerou zodpovědnost a starost o zboží a neseme všechna rizika, která z této činnosti plynou a to bez jakýchkoliv dodatečných nákladů.